Dziedas Titas

Kaimyno rasto beržo gumbo visas grožis slypi jo viduje, bet jį net nupurtydavo nuo minties tą gumbą perpjauti! Ką gi, ne tai ne! Teko jo norą išpildyti ir padaryti „ką nors“. Kai paklausiau, kas yra tas jo „kas nors“, gavau labai aiškų atsakymą – „na, kas nors, tai na toks, na toks…“! Štai ir gavosi „kas nors“! Mano krašte sakydavo – „anė velnias, nė gegutė“! Apie beržo gumbus norintieji gali daugiau pasidomėti čia.

Kantrus tas mano kaimynas, ilgai aš jį kankinau – daug darbų jam teko nudirbt:  ir  lėtai gerą pusmetį gumbą džiovino, ir puode su druska gerą pusdienį virė, ir kruopščiai visą žievę nuvalė (net kelis kartus, nes „kontrolės“ nepraėjo!), ir vėl džiovino, ir akmenį iš jo paties kiemo skaudančia širdimi švariai nuplovė (ar galite įsivaizduokite tokią užduotį „kaimo vaikui“ – akmenį plauti!) , ir tą akmenį iki mano garažo atvilko, ir … Vis tikėjausi, kad neatlaikys, numos ranka ir pasakys – nusibodai, pasiimk tu tą pagalį ir atstok! Bet ne – viską iškentėjo!

Man tas „kas nors“ šiek tiek primena  (nors šiek tiek „negatyvinis“, bet jaunystėje gal toks ir buvo! 🙂 ) Ruandoje gyvenusį sidabrianugarį gorilų patiną Titą, kuris  labiausiai išgarsėjo po BBC televizijos sukurto ir 2008 m.  parodyto dokumentinio filmo „Titas: gorilų karalius“ (Titus: the Gorilla King).

Galės dabar „Titas“  pas kaimyną  staipytis ir svečius savo šviečiančiomis akimis gąsdinti! Akelės – lemputės tai nelabai jau tinka, bet jas parinkti teisę kaimynui palieku – lai bando įvairius variantus! Jei kaimynė Titui ant galvos kokį nors nedidelį gėlių vazonėlį uždėtų, tai tikrai jau būtų „nė velnias, nė gegutė“, bet… įdomu! 🙂

O gal tai visai ne Titas, o sena, labai sena alpaka!:), na… šiek stilizuota! 🙂 O gal dar kas nors?

Aukštis 76 cm, „galvos“ plotis 22 cm.Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *