Apie mane

kernave2Esu Stepas ir viskas. Buvau moksleivis, buvau studentas, buvau programuotojas, buvau dar kažkuo tai, dabar esu pensininkas ir visą likusį man skirtą laiką užsiimsiu tik tuo kas patinka. Esu turtingas: turiu žmoną, dvi dukras, du žentus, vieną anūkę ir vieną anūką. Nepatinka melagiai, tinginiai ir nesugebantys tesėti duoto žodžio.  Turiu neigiamų bruožų – nesusilaikau nepaerzinęs kitų ir nemėgstu jokių švenčių: vestuvių, gimtadienių, vardadienių, sutiktuvių, išleistuvių ir t. t.

Anksčiau galvojau, kad gyvenu tam, kad dirbčiau, dabar dirbu tam,  kad… laikas pensijoje neprailgtų. 🙂   Namuose dirbu santechniku, kiemsargiu, kūriku, kaminkrėčiu, dažytoju, staliumi, mūrininku, sodininku ir dar velniai žino kuo. Visą tai kas čia  sudėta priimkite kaip pakvailiojimą „iš neturėjimo ką veikti“. Kodėl visą tai darau? Matyt, sergu nepagydoma liga, „nagų niežuliu“ ji vadinasi!

Bėda tai, kad laikai keičiasi, ir jau nespėji su visai IT technologijų „išmislais“,  randasi vis naujų galimybių, todėl kartais aptingstu ir jau nespėju laiku tvarkyti šį tinklalapį. Jeigu kam žingeidu, naujausius mano niekučius gali pamatyti Instagram, Pinterest, FaceBook, o jei kas norėtų ir šį bei tą įsigyti, užsukite į  ETSY. Laukiu!

Ačiū Ingai ir Laurai už nuotraukas, o žmonai Vidai  už pakantumą, nes baisu net pagalvoti kiek per visokiems niekams sugaištą laiką būčiau galėjęs indų išplauti, bulvių nuskusti ar vakarienių padaryti, jei sugebėčiau!

Į komentarus, klausimus ar prašymus patarti pasistengsiu atsakyti, bet operatyvumo nežadu. Už pastebėtas klaidas, netikslumus ir net labai kritišką nuomonę būsiu labai dėkingas. Linkėjimai ir palinkėjimas visiems – stebėkite aplinką, nes joje yra tiek daug nuostabių dalykų!Atsakymų į “Apie mane”: 12

 1. Antanas parašė:

  Šauniai parašytas Jūsų prisistatymas, Stepai. Nedažnai tokių aprašymų sutinkame, o Jūsų rankdarbiai verti pačio išrankiausio pirkėjo dėmesio. Sėkmės Jums!

 2. Aušra parašė:

  Nuostabūs darbai ! Buvau girdėjus tik iš lūpų į lūpas. O dabar netyčia radau ir vaizdus 🙂 Pamačiau visai kitokią Jūsų pusę, nei buvau pratus matyti… Sėkmės !

 3. Gal jusu pavarde Kriksciukas parašė:

  Gal jusu pavarde Kriksciukas

 4. Violeta parašė:

  Laba diena.Taip netikėtai radau Jūsų puslapį.Labai gražūs kūriniai ir toliau didelės sekmės kūryboje Jums linkiu.Pagarbiai Violeta

 5. Raimundas parašė:

  FANTASTIKA!
  O kiek metų išbūta „pogrindyje“.

  • Stepas parašė:

   Ačiū, Raimundai, už „fantastika“, bet tai jau gerokai „pasūdyta“. Nieko čia rimto, šiaip sau – RELAX.

   Stepas

   • Viktorija parašė:

    Laba diena. Sudomino pasostė supynėms. Gal Jūs gaminate? Turiu 6 anūkėlius, tai norėčiau bent po du sutalpinti ant supynių kėdutės.

    Pagarbiai

    • Stepas parašė:

     Sveikinu, Viktorija, esate turtinga – net 6 anūkėliai! Sūpynes padariau savo 2 anūkėliams, bet jų negaminu. Patarčiau Google paieškos lauke įvesti „lauko sūpynės“ ir tikrai rasite ne vieną firmelę, kuri pagamins Jūsų anūkams tinkamas sūpynes.
     Pagarbiai
     Stepas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *